بازگشت ۱۷ هزار حاجی به ایران

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷:۰۰ 7 ماه پیش

گزارشی از تاخیر پرواز نداشتیم

بازگشت ۱۷ هزار حاجی به ایران

عصر سفر- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت بیش از 17 هزار و 180 نفر حاجی به تهران و سایر شهرستان‌ها تا پایان روز سه شنبه و انجام 17 پرواز در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: تا کنون هیچ گزارشی از تاخیر پروازهای حجاج نداشته‌ایم.

سرویس : اخبار

به گزارش پایگاه خبری«عصر سفر» به نقل از ایسنا، بیش از 88 هزار و 561 زائر امسال در قالب 360 پرواز به خانه خدا رفتند که همه آن‌ها از طریق شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان انجام شده بود و بر اساس آمارهایی که از ابتدا مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده بودند مقرر شده بود پرواز برگشت زائران ایرانی از خانه خدا از 25 مرداد ماه تا 17 شهریور ماه در قالب 361 پرواز توسط همین شرکت هواپیمایی انجام شود.

رضا جعفر زاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری - به ایسنا گفت: تا پایان روز سه شنبه مجموعا 17 هزار و 181 حاجی از خانه خدا به تهران و سایر شهرستان‌ها برگشتند که از مجموع 71 پرواز انجام شده حدود 2292 حاجی به فرودگاه امام و 14 هزار و 889 حاجی به سایر شهرستان‌ها سفر کردند.

وی افزود:تعداد پروازهای فرودگاه امام از آغاز بازگشت حجاج تا کنون 10 پرواز بوده و روزانه حدود 10 تا 12 پرواز برگشت حجاج به فرودگاه‌های کشور انجام می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: روز چهارشنبه 30 مرداد نیز 17 پرواز انجام شده و در مجموع هیچ گزارشی تا کنون از تاخیر پروازهای حجاج یا بروز مشکل در آن‌ها نداشته‌ایم و امیدواریم حجاج ایرانی بدون مشکل به کشور بازگردند.