جزئیات پرواز فوق‌العاده تهران-رم

پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵:۰۰ 4 ماه پیش

جزئیات پرواز فوق‌العاده تهران-رم

عصر سفر- پرواز فوق العاده تهران-رم دو هفته دیگر از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود و مردم برای سفر به ایتالیا و بازگشت به کشور می‌توانند بلیت آن را از سایت یا دفتر فروش تلفنی ایران‌ایر تهیه کنند.

سرویس : اخبار

به گزارش پایگاه خبری «عصر سفر» به نقل از ایسنا، روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران " هما" اعلام کرد: در پی شیوع کرونا و تقاضای هموطنان برای مراجعت به کشور و با توجه به صدور مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ایتالیا، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در روز پنجم  آبان‌ماه (26 اکتبر)  یک پرواز فوق‌العاده به مقصد فرودگاه رم انجام می‌دهد.

این پرواز فوق‌العاده در ساعت 7:20 با شماره پرواز 739 فرودگاه امام خمینی(ره) را ترک و در ساعت 10 به وقت محلی وارد فرودگاه رم می‌شود.

پرواز بازگشت در همان روز با شماره پرواز 738 در ساعت 11:30 به وقت محلی از فرودگاه رم پرواز و در ساعت 19 در فرودگاه حضرت امام  خمینی(ره) به زمین می‌نشیند.

مردم برای خرید بلیت پروازهای "هما "می‌توانند به سایت https://booking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن 46621888 دفتر فروش تلفنی "هما" تماس بگیرند. انجام این سفر منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دیگر پروازهای خارجی و داشتن ویزای تحصیلی، کاری یا تابعیت این کشور است.