پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی ۱۰ درصد رشد کرد

يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵:۰۰ 2 ماه پیش

پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی ۱۰ درصد رشد کرد

عصر سفر- معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به امضای تفاهمنامه با ایران خودرو برای تامین قطعات با استفاده از توان داخل، گفت: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی نسبت به سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

سرویس : اخبار

به گزارش پایگاه خبری «عصر سفر» به نقل از تسنیم، سعید رسولی در آیین افتتاح و بهره برداری از 56 پروژه ریلی به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر اظهار کرد: امروز 56 پروژه ریلی در حوزه ارتباطات و علائم الکتریکی، ارتقای ایمنی و هوشمند سازی شبکه ریلی، احداث خطوط دوم و فرعی، بازسازی و بهسازی خطوط، احداث تقاطع ریل و جاده، احداث خطوط عریض و نرمال در این چه برون و... به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به احداث مرکز تعمیرات لکوموتیو در مشهد، ادامه داد: این مرکز باعث صرفه جویی اقتصادی، عدم نیاز به حمل لکوموتیو به تهران و ارتقای خدمات قطارهای مسافری می شود.

مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حدود 50 درصد از قطارهای مسافری به سمت مشهد حرکت می کنند و ما خادم امام رضا علیه السلام هستیم، گفت: طی 6 روز سپری شده از پیش فروش بلیت قطارهای مسافری ایام نوروز 99 تاکنون 450 هزار بلیت فروخته شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

رسولی از رشد حدود 9 درصدی فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری خبر واد و افزود: بر اساس تفاهمنامه با ایران خودرو در بخش حمل و نقل و لجستیک از حداکثر توان داخل برای تامین قطعات اجرایی می شود.

بر اساس این گزارش، در این مراسم تفاهمنامه تولید قطعات با استفاده از حداکثر توان داخل بین مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل ایران خودرو امضا شد.