برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی اتریش و لوفتهانزا

يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲:۰۰ 6 ماه پیش

فعالیت 18 ایرلاین در فرودگاه امام

برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی اتریش و لوفتهانزا

عصر سفر- مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه در شرایط کنونی 18 شرکت هوایی در فرودگاه امام خمینی (ره) پرواز دارند، گفت: از این تعداد، 8 شرکت هواپیمایی، خارجی است.

سرویس : اخبار

به گزارش پایگاه خبری «عصر سفر» به نقل از فارس، محمدمهدی کربلایی در پاسخ به این سؤال که چه مشوق‌هایی برای جذب شرکت‌‌های هواپیمایی خارجی و برقراری مجدد خطوط هوایی در نظر گرفته‌اید؟‌ بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بارها با ایرلاین های مختلف مذاکره و اطمینان خاطر برای رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه فرودگاه به آنها داده شده است.

* ‌اعمال تخفیف در هزینه اماکن فرودگاهی برای جذب ایرلاین‌های خارجی

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره با ارائه مشوق‌های مختلف در فرودگاه، ادامه داد: برداشتن محدودیت زمانی و اعمال تخفیف در هزینه اماکن فرودگاهی از همکاری‌هایی بوده که با شرکت‌های هواپیمایی صورت گرفته است.

* فعالیت 18 شرکت هواپیمایی در فرودگاه امام

وی در پاسخ به این سؤال که در حال حاضر چند شرکت هواپیمایی خارجی در فرودگاه امام خمینی (ره) پرواز دارند؟ اظهار داشت: در شرایط کنونی 18 شرکت هوایی در فرودگاه امام خمینی (ره) پرواز دارند که از این تعداد، 8 خط آن خارجی است.

* برقراری مجدد پروازهای اتریش و لوفتهانزا به فرودگاه امام

کربلایی با بیان اینکه خطوط هوایی داخلی فعال‌تر از خطوط هوایی خارجی هستند، اضافه کرد: به تازگی ‌با شرکت‌‌ هواپیمایی لوفتهانزا و شرکت هواپیمایی اتریشی هم مذاکراتی انجام شده است که احتمالا به زودی پروازهای این دو خط هوایی هم به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از سر گرفته خواهد شد.